Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy do koordynacji działań rozwojowych i sprzedażowych produktów naszej firmy:

Koordynator ds. sprzedaży i rozwoju produktu

(miejsce pracy: Warszawa centrum)

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i promocja produktów Firmy na rynek Polski,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie i przedstawienie ofert handlowych dla klientów,
  • budowa relacji handlowych i stały kontakt z klientami,
  • realizowanie celów sprzedaży,
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju w celu zwiększenia sprzedaży,
  • koordynowanie wszelkich działań związanych z rozwojem produktu.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w sprzedaży i w zakresie negocjowania umów handlowych,
  • ma lekkość w nawiązywaniu kontaktów, jest pogodna i entuzjastyczna,
  • potrafi przygotować i przedstawić prezentację sprzedażową, która zagra na wyobraźni słuchaczy,
  • chce osiągnąć sukces w sprzedaży przyczyniając się do rozwoju produktów Firmy,
  • jest solidna, samodzielna, zmotywowana do działania oraz osiągania celów,
  • zna jęz. angielski na poziomie komunikatywnym, co będzie dodatkowym atutem,
  • posiada wykształcenie min. średnie.

Proponujemy:

  • współpracę na podstawie B2B lub umowę zlecenia,
  • podstawę i atrakcyjną premię od sprzedaży,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
  • dużą samodzielność pracy,
  • pracę w miłej atmosferze w centrum Warszawy 🙂

Zainteresowane osoby, proszę o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@np.pl wpisując nazwę stanowiska w tytule maila.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Koordynator rozwoju produktu

(rynek Chiński)

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych produktów na rynek Chiński
  • Odpowiedzialność za przygotowanie ofert o nowych produktach, umów i dokumentacji sprzedaży oraz koordynacja ich realizacji
  • Nawiązywanie i rozwijanie kontaktów z kontrahentami
  • Budowanie wizerunku firmy oraz kreowanie marki
  • Planowanie i organizacja targów w Polsce i zagranicą (głównie w Chinach)
  • Monitorowanie rynku pod względem konkurencji, trendów itp.
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju w celu zwiększenia sprzedaży
  • Wyjazdy do Chin celem przeprowadzenia audytu
  • Koordynowanie wszelkich działań związanych z rozwojem produktu

Wymagania:

  • Znajomość języka chińskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji, przygotowywanie ofert handlowych i komunikację z kontrahentami przy realizacji rozwoju produktu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Powerpoint, Word)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Konsekwencja w działaniu, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w dziale rozwoju produktu
  • Znajomość/doświadczenie w branży spożywczej i kosmetycznej
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Umiejętność negocjacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność pracy
  • Pracę w miłej atmosferze w centrum Warszawy 🙂