O nas

Suplements NATURAL POLAND

KIM JESTEŚMY:

Zespół NATURAL POLAND

NATURAL POLAND

SP. Z O.O.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów na całym świecie, firma Bracia Strzelczyk postanowiła poszerzyć działalność o import, eksport oraz dystrybucję półproduktów do różnych gałęzi przemysłu, tworząc tym samym nową markę – Natural Poland. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy klient-pośrednik-dostawca pozwoliło na nawiązanie współpracy z najlepszymi, najbardziej pożądanymi producentami poszczególnych branż.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilną, z odpowiednim zapleczem merytorycznym i kapitałowym, co pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej wymagających kontraktów.

Oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, jesteśmy rozsądnym partnerem biznesowym i mamy realne podejście do współpracy – nasza strategia to „win-win”, co znaczy po prostu zysk dla obu stron.

Nasi pracownicy pochodzą z różnych stron świata, w związku z czym czasem niedostępne dla innych obszary, dla nas nie stanowią problemu – jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa każdą dostawę z każdego zakątka świata!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekstrakty roślinne, oleje, masła, surowce do produkcji suplementów, kosmetyków czy produktów branży spożywczej – nasze portfolio produktowe jest wciąż poszerzane o nowy asortyment, często dostępny tylko u nas.

Jeśli poszukują Państwo lojalnego, wiarygodnego, konkurencyjnego partnera w biznesie – trafili Państwo doskonale!

Zapraszamy do składania zapytań, zapewniamy o profesjonalnym, ale też indywidualnym podejściu do Państwa potrzeb.

Zespół NATURAL POLAND

DLACZEGO MY?

 • 01

  DYSTRYBUCJA

  SZEROKA OFERTAW naszej ofercie znajdziecie Państwo ekstrakty roślinne, oleje, masła, surowce do produkcji suplementów, kosmetyków czy produktów branży spożywczej – nasze portfolio produktowe jest wciąż poszerzane o nowy asortyment, często dostępny tylko u nas.

 • 02

  EKSPORT

  GLOBALNY RYNEKDoskonale znamy sektory gospodarcze Bliskiego Wschodu, Afryki, Rosji, Chin. Nasz zespół dokona badania rynku i znajdzie nabywcę na najbardziej wymagające produkty.

 • 03

  CO NAS WYRÓŻNIA

  NIC NIE JEST NIEMOŻLIWEJesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilną, z odpowiednim zapleczem merytorycznym i kapitałowym, co pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej wymagających kontraktów. Nasi pracownicy pochodzą z różnych stron świata, w związku z czym czasem niedostępne dla innych obszary, dla nas nie stanowią problemu – jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa każdą dostawę z każdego zakątka globu!

DLACZEGO NATURAL POLAND?

NATURAL POLAND zespół

Jesteśmy zmotywowanym, młodym zespołem. Kreatywność i pasja - to nasze motto. Posługujemy się językami: polskim, angielskim, hiszpańskim, arabskim, urdu, hindi i rosyjskim oraz chińskim. Doskonale poruszamy się na tamtejszych rynkach i - jak łatwo zgadnąć - nie istnieją dla nas ograniczenia językowe czy kulturowe. Naszym partnerom służymy pomocą, odpowiadamy na wszystkie zapytania i staramy się robić to zawsze w trybie ekspresowym. Niektóre surowce dostępne są tylko u nas (jak np. Olej z dzikiej róży o jakości spożywczej czy Suszony i cięty liść mirtu cytrynowego).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zapytań.

WIĘCEJ...