Specjalista ds. Handlowych

Natural Poland jest dystrybutorem produktów i półproduktów dla branży kosmetycznej, medycznej i spożywczej importowanych z całego świata na rynek krajowy i zagraniczny. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz asortymentu, od olejów spożywczych i kosmetycznych, poprzez witaminy (np. B12, Biotyna) i wiele innych, dostępnych na naszej stronie.

Obecnie do naszego biura w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 58, poszukujemy samodzielnych Handlowców do sprzedaży surowców producentom z branży spożywczej i kosmetycznej.

Zadania na tym stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i producentów surowców na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Obsługa przychodzących leadów sprzedażowych
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych
  • Prowadzenie bieżących spraw biurowych
  • Współpraca z działem marketingu i logistyki
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych zagranicznych i krajowych
  • Dzienne raportowanie bieżących działań

Oczekiwania:

  • Doświadczenie handlowe w sektorze B2B
  • Znajomość lub zainteresowanie branżą kosmetyczną, spożywczą lub farmaceutyczną
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: biotechnologia, technologia żywienia, farmacja, kosmetologia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Znajomość innych języków stwarza możliwość objęcia stanowiska Menadżera Regionalnego w obszarach posługiwania się tymi językami

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia adekwatny do osiąganych wyników: podstawa + system prowizyjny
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Dużą swobodę w organizacji pracy własnej z możliwością wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Możliwość poznawania świata przy okazji wyjazdów na targi międzynarodowe
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu, w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kontakt@naturalpoland.pl, wpisując nazwę stanowiska w tytule

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bracia Strzelczyk, Witold Strzelczyk dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.